Profesjonalny sprzęt marki GETAC
Profesjonalny sprzęt GETAC Rejestruj się | Zaloguj
 Getac
Twój koszyk
 
Twoje konto
 
Str. główna
 
 
O firmie
O marce GETAC

 

            Właścicielem marki GETAC jest firma APF, która prowadzi swoją działalność od 2003 roku. Działalność firmy obejmuje kilka dziedzin, w których się specjalizuje. Jedna z działalności firmy obejmuje dystrybucję produktów dla medycyny marki GETAC. Oferta produktów GETAC obejmuje rozwiązania dla gabinetów stomatologicznych, gabinetów medycyny estetycznej jak i ogólnie stosowanych w medycynie.

 

            Produkty GETAC to najnowsze rozwiązania technologiczne, które stworzono specjalnie na potrzeby medycyny. Przy produkcji sprzętu marki GETAC największy nacisk położono na jakość, trwałość i wytrzymałość. Medycyna to druga dziedzina po przemyśle, gdzie odporność produktów na uszkodzenia mechaniczne jak i na środki chemiczne (np. dezynfekcyjne) jest priorytetem.

 

             Obserwując i badając potrzeby medycyny, ofertę naszej firmy rozbudowujemy dostosowując do powstających potrzeb. Koncentrujemy się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych propagując je wśród lekarzy.  

 

 

Zapraszamy do współpracy

               

 

 
 |  © 2019 getac.pl, Inc. All rights reserved.
 
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].